Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

PRODÁNO Rodinný dům v obcí Zdětín, okres Mladá Boleslav

obec Zdětín, okres Mladá Boleslav
136 m2
3 299 000 Kč
Hledáte rodinný dům nebo objekt k rekreaci nedaleko Prahy, který si můžete kompletně přizpůsobit podle svých představ? Líbilo by se vám mít prostornou půdu, kterou můžete využít pro vestavbu?

Vytvořte si svůj domov snů v blízkosti Prahy!

Pokud hledáte bydlení v žádané lokalitě nedaleko metropole, které si můžete zařídit zcela podle sebe, mám pro vás exkluzivní nabídku ke koupi. Jedná se o původní rodinný dům před kompletní rekonstrukcí, který je atraktivní svým umístěním i potenciálem. Nový majitel si ho díky tomu může přizpůsobit svým snům a obytnou část i zahradu si upravit podle nejnovějších trendů a aktuálních požadavků, například na způsob vytápění.

O NEMOVITOSTI

Nemovitost se nachází v klidné obci Zdětín, která leží 3 km od Benátek nad Jizerou a 35 km od hranice Prahy. Dům je postaven v blízkosti centra obce v málo frekventované ulici se zástavbou rodinných domů (Zdětín 48). Stojí na oploceném pozemku o výměře 956 m2, část tohoto pozemku tvoří zahrada o výměře 436 m2. Zastavěná plocha domu činí 173 m2 s užitnou plochou cca 132 m2 a další využitelnou plochou na půdě. Nemovitost je napojena na elektřinu a obecní vodovod. Kanalizace je v současné době svedená do septiku, na pozemku je však přípojka na obecnou kanalizaci.

LOKALITA

Obec Zdětín poskytuje díky své občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti svým obyvatelům pohodlné zázemí a nabízí příjemné místo pro život. Najdete v ní prodejnu smíšeného zboží, hospodu, klubovnu ve sportovním areálu, kadeřnictví, knihovnu a školku. Milovníci historie ocení její dominantu, gotický kostel Všech svatých ze 14. století. Celá obec je vybavena vodovodem a kanalizací, většina je také pokryta bezdrátovým připojením k internetu technologií Wi-Fi.

DOPRAVA

Velkou výhodu představuje nejen blízkost dálnice a železniční tratě, ale hlavně poloha, která uspokojí každého, kdo touží bydlet v přírodě, a zároveň se nechce vzdát výhod, které nabízí blízkost velkých měst. Cesta ze Zdětína do Mladé Boleslavi trvá autem po D10 zhruba 16 minut, na Černý Most dojedete za cca 27 minut. Velmi dobré je i autobusové spojení do Benátek nad Jizerou a Mladé Boleslavi. Pro cestování vlakem na trase Praha-Turnov pak můžete využít 1,5km vzdálenou železniční stanici Zdětín u Chotětova. Za zábavou, relaxací, sportem či nákupy ale rozhodně nemusíte dojíždět do velkých měst. Vše, co potřebujete pro každodenní pohodlný život, najdete doslova na dosah ruky v nedalekých Benátkách.

План:PRODÁNO  Rodinný dům v obcí Zdětín, okres Mladá Boleslav
VIDEO
video
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT