Чешский риэлтор с 28-летним опытом работы

Vůně kávy, umění vyslechnout a radost z dobře odvedené práce

Kdo jsem a proč se vám se mnou bude dobře spolupracovat

Jmenuji se Tatiana Bláhová a už 30 let podnikám na českém trhu realit. Prodala jsem již přes 1000 objektů a posledních 15 let se věnuji i investicím do nemovitostí. Díky mým bohatým zkušenostem tak pomáhám klientům nejen zprostředkovat prodeje, ale i výhodně investovat.

Обо мне

Věřím, že moje zkušenosti a znalosti postačí, abych vás přesvědčila o mé profesionalitě. Přesto bych vám hned na úvod o sobě ráda řekla i něco víc. Často se mi totiž stává, že pracovní vztahy s mými klienty časem přerostou v přátelské. Dovolte mi proto, abych se vám představila osobněji.

Pocházím z Ukrajiny, kde jsem také získala vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie. Abych řekla pravdu, tak do České republiky i ke své profesi jsem se dostala úplnou náhodou. Nový jazyk i práci jsem se učila doslova za pochodu. Brzy jsem ale pochopila, že jsem zde získala nejen opravdový domov, ale i povolání svých snů. Našla jsem své místo na zemi i v životě, jak v krásné stověžaté Praze, tak v mém oboru. Stovky spokojených klientů a 29 let úspěšné kariéry mě jen utvrzují v tom, že jsem si nemohla vybrat lépe.

Mé klienty nikdy nepovažuji jen za další zakázku, na kterou zapomenu, jakmile projekt skončí. Každého vnímám jako jedinečnou osobnost s individuálními starostmi, cíli a sny, které díky nalezení optimálního řešení pomohu naplnit. Dokážu se vcítit do životní situace mých zákazníků a s ohledem na jejich přání docílit nejlepších výsledků. Tento přístup tvoří základ mé práce.

Každý realitní makléř s dobrou pověstí se stará o to, aby byli klienti spokojeni s výsledky. Pro mě je to ale málo. Považuji svou práci za dobře vykonanou jedině tehdy, když si zákazník pochvaluje nejen samotný výsledek, ale i celý proces prodeje. Vždy dbám na to, aby šlo o minimálně stresující a maximálně příjemnou zkušenost.

Na začátku naší spolupráce vás pozvu na dobrou kávu, nad kterou probereme vaši situaci. Pozorně si vás vyslechnu a navrhnu vám konkrétní kroky k uskutečnění vašich cílů. Pokud si to budete přát, ráda vám je pomohu i realizovat. Až celý projekt zdárně ukončíme, pozvu vás na dobrý oběd nebo večeři, kde náš úspěch společně oslavíme. A kdo ví, možná se i poté budeme chtít dál scházet jako přátelé, jak už se mi během mé kariéry stalo mnohokrát.

Chcete koupit nebo prodat nemovitost? Pojďme se do toho společně pustit!

Ať už děláte cokoliv, dělejte to profesionálně. Věnujte se tomu, co máte rádi a dejte do toho celou svou duši. Využijte váš talent naplno a realizujte se. O tom je opravdový a plnohodnotný život.
Jsem dlouholetým členem realitní komory a dodržuji etický kodex.
Jsem dlouholetým členem realitní komory a dodržuji etický kodex.
Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT