realitní makléřka v Paze

Recenze mých klientů

Nemovitosti neprodáváme často a víme že je to spojeno s různými právními momenty.

Proto jsme rádi že Tatiana se postarala nejenom o právní stránku prodeje a také i o skvělou prezentaci díky které na prohlídky našeho domu chodili jen reální zájemci.

Dům jsme prodali za dobrou cenu a bez starosti.

Děkujeme Tatianě a určitě se na ní obrátíme i v budoucnu a doporučíme svým známým.

Recenze Kantovi Vladimir a Veronika

Paní Tatianu Bláhovou jsem si našel na internetu a potřeboval jsem zajistit ohodnocení pozemku na Skalce. Byla perfektní a velice ochotná při zajišťování této akce. Byl jsem nad míru spokojený a doufám, že všichni ostatní budou rovněž. Moc děkuji.

Josef Pačuk

Chcí poděkovat Tatianě za to že mně pomohla najít vysněnou nemovitost - prostor na provoz pizzerii na frekventovaném místě v Praze a bez odstupného. Přezto že to nebyl jednoduchý úkol vše dopadlo k mé spokojenosti díky její odpovědnosti, poctivosti, dodržení termínů a dohod. K tomu ještě příjemná komunikace a pozitivní povaha! Můžu jen doporučit !

Michal Lukacz, klient, majitel pizzerii

Paní Bláhovou chcí pochválit za individuální přístup k řešení mého problému s přestěhováním do jiné lokality. Předtím jsem měla zkušenosti s neosobním přístupem makleřů z velkých realitek a proto její přístupu velíce vážím. Byla vždy k mání a ochotně odpovídala na moje dotazy, našla řešení mé situace a vysvětlila postup. Ve výsledků jsem měla jednou nemovitost prodanou za nečekáně vysokou cenu a koupila jsem byt v lokalitě blízko mé práce a to vše během dvou měsíců. Pokud hledáte makléře nején profesionálního, ale i s lidským přístupem tak vám paní Bláhovou rozhodně doporučují. A ještě jednou jí tady děkují.

Zdena Urešová, klientka

„Chci Tatianě poděkovat za dobřé řady s řešením mě bytové situace. Pomohla s financováním a výběrem vhodného bytu. Chválím její spolehlivost, profesionalitu a příjemné jednání. Můžu jen doporučit”

Tenes Světlana, klientka, kupujicí bytu

„S paní Bláhovou jsme byli velmi spokojení. Pří výběru nemovitostí nám neustále vyhledávala objekty dle naších požadavků. A i když vzhledem k časovému tlaku to nebylo vůbec snadné, tak vhodnou nemovitost nám našla. Určitě je zkušenou makléřkou a umí nacházet nestandardní řešení. Velmi doporučujeme!”

Inka Volfová

„Tatiana dokázala vyřešit dost zapeklitou situaci s věcným břemenem na nemovitosti, se kterou se nedokázal vypořádat ani jeden z makléřů, na které jsem se obracela předtím. Velmi mně to pomohlo. Je opravdu nejen zkušená, ale i ochotná pomoc. Doporučila jsem ji svým přátelům a také jsou spokojení.”

Mgr. Olga Šerá, klientka

„S paní Bláhovou byla jsem opravdu spokojená, profesionálně a zároveň lidsky mně provedla prodejem nemovitosti a všechno potřebné zařídila. Vysvětlila celý postup prodeje, informovala o průběhu prohlídek nemovitosti. Vždy byla k mání. Děkují a doporučují její služby.”

Vojtěchová Valentina, majitelka bytu

„Pracuji ve správě nemovitostí, takže mám zkušenosti i z realitního oboru, paní Bláhová rozumí své práci, je velmi zkušená a spolehlivá.”

Pavel Kříž, kupující nemovitosti

Když jsme s manželkou konečně našli náš vysněný dům, neváhali jsme a ihned složili zálohu, přestože jsme ještě neměli kupce na náš pražský byt. Ten jsme ale museli prodat velmi rychle, aby nám záloha nepropadla a o dům jsme nepřišli. Tatianu nám doporučil známý a s její prací jsme byli opravdu spokojeni, jelikož se jí podařilo ve stanovené lhůtě náš byt prodat. Děkujeme!

Roman a Vitalina Varvaryncovi, kupujicí i prodávající

Tatiana dokázala prodat hned tři mé nemovitosti, které jsem původně považoval za zcela neprodejné. Navíc za cenu, která předčila moje očekávání! Tatiana umí nemovitosti nejen dobře ohodnotit, ale také je za navrženou cenu prodat. Co jiného říct, než že její služby realitní makléřky mohu všem doporučit.

Rodina Mašků

Když nám Tatiana na začátku naší spolupráce radila, jak máme připravit dům k prodeji, moc se nám to nezamlouvalo. Nechtělo se nám vystěhovat dobře platící nájemníky, dělat rekonstrukci a navíc kupovat novou kuchyňskou linku a spotřebiče. Rozhodli jsme se proto, že si nemovitost prodáme sami. Po dvou měsících neúspěšných pokusů jsme ale nakonec rádi dali na Tatiany doporučení a nechali vše na ní. A to se nám vyplatilo. Už za měsíc byl dům prodaný a my pochopili, proč se vyplatí svěřit se do rukou profesionálního makléře.

Robert Danča, prodávající domu

Moje spolupráce s Tatianou začala tím, že si prohlédla mou nemovitost a poradila mi, jak ji připravit k prodeji tak, abych za ni získala nejvyšší možnou cenu. Na základě jejího doporučení jsem udělala malou rekonstrukci a vyklidila zbytečné věci z domu a zahrady. Poté jsme s Tatianou podepsaly zprostředkovatelskou smlouvu, předala jsem jí klíče a o celý proces prodeje už jsem vůbec nemusela starat. Moje osobní zapojení bylo potřeba pouze dvakrát, a to při podpisu rezervační a následně kupní smlouvy. Tatiana mě průběžně informovala o tom, jak reagují potenciální klienti, a jestli o dům projevují zájem. Také se mi moc líbila profesionální prezentace nemovitosti na internetu, kterou Tatiana připravila, zejména pak skvěle zpracovaná 3D prohlídka domu. Velké díky!

Katarina Voronová - majitelka nemovitosti

Se službami paní Bláhové jsem byl velice spokojen. Pracuji v zahraničí a z toho důvodu jsem byt vybíral a kupoval online. Díky kompletní prezentaci nemovitosti na internetu, která obsahovala realistické 3D vizualizace, video, fotografie a půdorysy, to vůbec nebyl problém. Vše kolem koupě bytu probíhalo naprosto hladce, s velkou ochotou a vstřícností. Chválím vysoce profesionální přístup paní Bláhové.

Roman Podlena, kupující bytové jednotky

S Tatianou spolupracujeme již mnoho let a jsme vždy spokojeni s kvalitou její práce - rychlostí a přesností výběru nemovitosti podle daných parametrů.

PhDr. Alexander Deineka, vedoucí oddělení optiky, ANCHR

Spolupráce s profesionálem se vždy vyplatí a Tatiana je v oboru realit zkušený expert. Po celou dobu jsem pobýval v zahraničí, takže celý projekt realizovala bez mé fyzické přítomnosti pouze na základě plné moci. Jsem spokojen i s finančním výsledkem. Tatianu mohu doporučit jako zkušeného investora, který ví, jak najít vhodný objekt a určit jeho investiční potenciál, a také jako realitní makléřku, která umí tento potenciál realizovat.

Igor Bailo, vlastník nemovitosti

Tatiana nám pomohla v obtížné situaci a přišla s nestandardním a podle našeho názoru nereálným řešením. Váhali jsme, jestli se aukce účastnit. Ale Tatiana nám vše podrobně vysvětlila a naše pochyby rozptýlila. Výsledek předčil všechna naše očekávání! Koupili jsme vynikající byt v nové budově, v klidné oblasti a také s parkováním, což jsme původně ani neřešili. Navíc nám pomohla i s převodem elektřiny. My jsme na Tatianu dostali doporučení od známých a moc rádi ho předáme dál, protože nám neskutečně pomohla

Tatyana a Aleksandr Churpitoví, kupujicí bytu

Dlouhodobě hledáme malé byty v Praze na pronájem. Neuvažovali jsme o možnostech nebytových prostor, ale zaujala nás cena a potenciál prostoru, jak byl popsaný v inzerátu. Můj manžel pracuje pro stavební společnost, takže nás potřeba oprav neděsila. Děkujeme Tatianě za netradiční investiční pohled, pomoc s realizací projektu a následným pronájmem všech 4 bytů.

Andrea a Jan Bilkovi, investoři do nemovitosti

Chci Tatianě poděkovat. Díky jejím zkušenostem a servisu jsme celý prodej zvládli dost rychle a se ziskem pro obě strany.

Jan Štepánek– majitel nemovitosti

Tatiana nám neskutečně pomohla. Nevěřili jsme, že by zámek šlo prodat. Jí navržené řešení nejen urychlilo prodej nemovitostí, ale také nám umožnilo prodat ji o 30 % dráž, než jsme čekali. Chceme jí poděkovat nejen za profesionální přístup, ale i lidskost, s jakou k práci přistupuje.

Josef Mašek, majitel nemovitosti

S Tatianou spolupracuji už několik let a jsem jí vděčný, že mi našla objekt, který mě zajímá. Navíc s projektem a stavebním povolením, které mi umožnilo zahájit stavbu hned po jeho zakoupení. Našla také kupce pro všechny 4 domy. Mohl jsem se tedy věnovat jen výstavbě a nemusel se zabývat realitními úkoly.

Ing. Jan Kučera– developer

Chtěl bych poděkovat Tatianě za profesionální přístup k prodeji mé nemovitosti, konkrétně za to, že viděla její potenciál a navrhla vypracování projektu. Moje nemovitost tak vzbudila zájem developera, kterého mi také našla. Ve výsledku jsem dům prodal za víc, než jsem čekal.

Martin Žemla– majitel nemovitosti

Chcete stejný výsledek?
Zjistěte zdarma tržní cenu vaší nemovitosti
Znát předem skutečnou tržní hodnotu vašeho majetku je pro jeho úspěšný prodej zásadní. Napište mi a já vám ráda připravím bezplatný odhad. Nepřicházejte zbytečně o peníze a vážné zájemce. Vyplňte jednoduchý formulář a během pár dní budete mít odpověď.
Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT