Realitní makléřka v Praze. Jak prodat byt výhodně a rychle

Jak probíhá prodej nemovitosti

Se mnou hladce. O své klienty se starám od začátku do konce a většinu věcí za ně zařídím. Ať víte, co můžete čekat, provedu vás celým procesem prodeje nemovitosti krok za krokem.
1
Kontaktujte mě
Jakmile se se mnou spojíte a sdělíte mi informace ohledně nemovitosti, kterou chcete prodat, připravím vám na základě dat z cenových map, registrů a vlastních zdrojů předběžný odhad její tržní ceny. Pokud s mým návrhem budete souhlasit, domluvíme si schůzku.  
2
Navštívím vaši nemovitost
Přijedu se podívat na vaši nemovitost a okolí a po prohlídce jejího stavu stanovím reálnou prodejní cenu. Pokud se shodneme na ceně a domluvíme se na naší další spolupráci, stačí už jen podepsat smlouvu a můžeme se pustit do práce.
3
Podepíšeme smlouvu o zprostředkování
Odsouhlasíme si plán prodeje vaší nemovitosti a následně podepíšeme smlouvu. Maximální zisk a servis vám můžu zajistit jen v případě exkluzivního zastoupení bez účasti jiných makléřů.
4
Připravím vaši nemovitost k prodeji
Zajistím drobné opravy, profesionální úklid a home staging, čímž zvýším atraktivitu nemovitosti pro potenciální kupce.
5
Zajistím dokonalou prezentaci
Profesionální fotky, videoprohlídka, půdorys, 3D scan a další efektní nástroje přilákají zájemce a o polovinu urychlí prodej vaší nemovitosti.
6
Inzeruji nemovitost
Vedle inzertních serverů využívám i vlastní webovou stránku nemovitosti, sociální sítě a reklamy.
7
Seženu nejlepšího kupce
Přivedu vám jen solidní a vážné zájemce, kterým v případě nutnosti pomůžu se zajištěním hypotéky, ať máte peníze co nejrychleji na vašem účtu.  
8
Prodám vaši nemovitost
Zajistím kompletní právní servis: sepsání kupní smlouvy a návrhu na vklad na katastr. Podpis smlouvy vždy zabezpečuji advokátní čí notářskou úschovou, která stejně chrání jak kupujícího tak prodávajícího.
9
Oběhám za vás úřady
Zajistím za vás vklad na katastr a připravím předávací protokol k předání nemovitosti. Mohu vám pomoci i s převodem energií a podáním daňového přiznání na finanční úřad.  
10
Pozvu vás na jídlo
Radujte se, vaše nemovitost je prodaná a vy máte peníze na účtu. Oslavíme to obědem nebo večeří.
Často se mě ptáte:
Co je advokátní úschova?
Advokátní úschova slouží jako pojistka při podpisu smlouvy. V praxi je to tak, že kupující pošle peníze předem na speciální účet nezávislého advokáta. Před podpisem kupní smlouvy kupující pošle na účet advokata peníze a po predložení výpísu z katastru, na kterém je označený jako vlastník, advokat převede peníze na účet prodávájícího. Obě strany jsou tak chráněné stejnou měrou.
Proč ne notářská úschova?
Notářská úschova je samozřejmě stejně spolehlivá a ráda ji zajistím, pokud chcete. Advokátní se jen zatím ukázala být rychlejší a o to nám nakonec vždycky šlo.
Proč je nutná exkluzivní smlouva?
Dělám extra kroky, abych vaši nemovitost prodala v nejkratším čase a za co nejvyšší částku. I když si lidé často myslí, že víc makléřů ve hře prodej urychlí, opak je pravdou. Už jste určitě sami na inzertních serverech viděli ten samý byt několikrát s jinou cenou. Pokud konkurenční makléř sníží cenu, jen aby nemovitost prodal a dostal provizi, ubírá tak z peněz vám. A představte si, že koordinujete prohlídky třeba se třemi makléři.
Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT