Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

Řádový dům 4+kk plochou 93 m2,pozemek 186 m2, obec Zlonín,Praha - východ

Řádový dům 4+kk plochou 93 m2,pozemek 186 m2, obec Zlonín,Praha - východ

obec Zlonín, Praha - východ
93 m2 + pozemek 186 m2
7 899 000 Kč
Tento útulný řadový dům se zahradou a parkovacím stáním se nachází v klidném předměstí Prahy s dobrou dostupnosti na metro a do centra : 20 min. autobusem na metro Ládví, nebo 35 min. vlakem na hl. nádraží. Vlaková stanice je 3 min. chůze.

Dům s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 93 m2, nabízí příjemné bydlení pro celou rodinu.

Milovníci světlých prostorů ocení tři samostatné pokoje s francouzskými okny v 1 patře a velmi prostorný obývací pokoj s kuchyní a výstupem na terasu 7 m2 a zahradu o rozloze 89 m2. V každém patře je koupelna a WC.

A ještě navíc pochozí půda, komora v přízemí a parkovací stání pro jedno auto na oploceném pozemku o rozloze 35 m2. Parkování pro další auto je před domem.

Pozemek o rozloze 183 m2 zahrnuje vzrostlou zahradu s ovocnými stromy (třešeň, višeň, tří jabloně ) a keři (4 x rybíz, borůvka a angrešt).

Moderní dům v klidné lokalitě s dobrou dostupnosti na metro.

Přijeďte se podívat. Zavolejte, nebo napište. A děkuji za váš čas.

Technické informace:

Dispozice: 4+kk

Kolaudace: 2013

Užitná plocha: 93 m2

Plocha pozemku: 183 m2

Počet podlaží: 2

Vytápění: plynový kotel Junkers

Okna: pětikomorová dvojskla

Podlahy plovoucí laminát, dlažba, koberec

Kanalizace: ano

Voda: ano

Stavba: Porotherm 30

Střecha:betonová taška Bramac

Fasáda zateplená polystyrenem 12 mm

PENB: B

Lokalita Zlonín :

Tato malá obec má co nabídnout pro komfortní rodinný život : prodejnu potravin, restauraci «Zlonínský dvůr», dvě mateřské školky, dětské hřiště, malé golfové hříště, kosmetický salon, služby veterináře. V Líbeznicích se nachází Tesco expres a základní škola, kam dětí dopraví školní autobus. V nedalekých Neratovicích najdete více obchodu a služeb.

ENGLISH

This cozy terraced house with a garden and a parking space is located in a quiet suburb of Prague - the village of Zlonín with good transport access to the metro and the center: 20 min. by bus to the Ládví metro, or 35 min. by train to the main station. The train station is 3 min. walk.

The house with a layout of 4+kk with a usable area of 93 m2 offers pleasant living for the whole family.

Lovers of bright spaces will appreciate three separate rooms with French windows on the 1st floor and a very spacious living room with a kitchen and access to a 7 m2 terrace and an 89 m2 garden. There is a bathroom and toilet on each floor.

And in addition, a walkable attic, a storage room on the ground floor and a parking space for one car on a fenced plot of 35 m2. Parking for another car is in front of the house.

The plot of land with an area of 183 m2 includes a mature garden with fruit trees (cherry, cherry, three apple trees) and bushes (4 x currant, blueberry and gooseberry).

Modern house in a quiet location with good access to the metro.

Come and have a look.

Call or write.

And thank you for your time.

Technical details:

Disposition: 4+kk

Approval: 2013

Usable area: 93 m2

Land area: 183 m2

Number of floors: 2

Heating: Junkers gas boiler

Windows: five-chamber double-glazed windows

Floating laminate floors, tiles, carpet

Sewerage: yes

Water: yes

Construction: Porotherm 30

Roof: Bramac concrete bag

Facade insulated with 12 mm polystyrene

PENB: B

Zlonín location:

This small village has a lot to offer for a comfortable family life: grocery store, "Zlonínský dvůr" restaurant, two kindergartens, children's playground, small golf course, beauty salon, veterinary services. In Líbeznice there is a Tesco express and a primary school, where children are transported by school bus. In nearby Neratovice you will find more shops and services.

План:Řádový dům 4+kk plochou 93 m2,pozemek 186 m2, obec Zlonín,Praha - východПлан:Řádový dům 4+kk plochou 93 m2,pozemek 186 m2, obec Zlonín,Praha - východПлан:Řádový dům 4+kk plochou 93 m2,pozemek 186 m2, obec Zlonín,Praha - východПлан:Řádový dům 4+kk plochou 93 m2,pozemek 186 m2, obec Zlonín,Praha - východ
3D-vizualizace
3d
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT