Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východ

Prodej domu 164 m² s pozemkem 464 m² Olšová, Měšice, okres Praha-východ

Фото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východФото:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východ
obec Měšíce, okres Praha - východ
136 m2
12 500 000 Kč
Exkluzivně nabízím prodej velmi atraktivního rodinného domu v Měšicích u Prahy, okres Praha-východ.

Jednopodlažní dvougenerační dům 5+kk se nachází v klidné části obce. Dům byl postaven v roce 2008 z kombinací Ytongu a Bramacu. Fasáda domu je zateplena, dle platného PENB má energetickou třídu C. Dům je napojený na obecní kanalizaci a vodovod.

Zastavená plocha domu je 136 m2, plocha pozemku je 464 m2. K domu patří garáž na dvě auta s plochou 36 m2. Vrata se otevírají dálkově. Tři další auta se dají parkovat na pozemku před domem. Dům je oplocen a součástí plotu jsou vrata na dálkové ovládání a brána. Na zahradě se nachází skleník o rozloze 15,8 m2 a dílna 12,6 m2.

Z domu je vstup na zahradu přes terasu s pergolou velkou 28,5 m2.

Dům je vytápěn plynovým kotlem s termoregulátorem. Teplá voda se ohřívá v zásobníku 400 l ze dvou zdrojů – samostatným plynovým kotlem a solárním systémem. Vše je umístěno v kotelně.

Na pozemku je vlastní studna s filtrem na vodu, která se používá jako užitková.

Dispozice domu je následující: 4 samostatné pokoje a obývací pokoj spojený s kuchyní. Jeden pokoj má samostatný vchod ze společné chodby a vlastní sprchový kout, umyvadlo a WC. Dům tak nabízí možnost dvougeneračního bydlení nebo provozování kanceláří.

V kuchyni je kombinovaný sporák na plyn a elektřinu. V obývacím pokoji jsou umístěna kamna. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, v chodbách a v koupelně je dlažba. Koupelna a WC jsou oddělené. Internet je zaveden přes optický kabel.

Dům je skvěle udržovaný, ve výborném stavu. Doporučuji prohlídku.

Obec Měšice leží ve Středočeském kraji, na severovýchod od Prahy, s výbornou dopravní dostupností: autem 5 minut jízdy do nájezdu na dálnici D8, příměstským vlakem 35 minut na Hlavní či Masarykovo nádraží, autobusem PID ke stanicím metra. Stanice metra a nákupní centrum Letňany je ve vzdálenosti pouhých 10 km a dostanete se tam do 10 minut autem nebo 20 minut autobusem. Zastávka autobusu se nachází 200 m od domu. V obci je dobrá občanská vybavenost: pošta, Czech Point, obchody s potravinami a smíšeným zbožím, mateřská škola, hřiště, sportoviště a centrum volného času. V září 2023 se v Měšicích otevře nová základní devítiletá škola. Pro milovníky procházek v přírodě je zde i nádherný zámecký park. Sportovci jistě ocení cyklostezku kolem Labe, která vede z Kostelce do Brandýsa.

План:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východПлан:NA PRODEJ Rodinný dům v obci Měšice, okres Praha - východ
3D-vizualizace
3d
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT