Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

NA PRODEJ Byt 3+kk s balkonem a 2 x parkovacím místy, Praha 9 - Vinoř

Hledáte byt 3 + kk v Praze klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupnosti, s vlastním parkováním a balkonem?

Praha 9 - Vinoř, ul. Velkoosecká 773/7
72 m2
7 990 000 Kč
Představují Vám světlý byt 3+kk po rekonstrukci v Praze 9 – Vinoř,ul Velkoosecká 773/7.

K bytu patří dvě parkovací místa – jedno je v podzemní garáží a druhé na ulicí před domem.

Elegantní prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem plochou (29,6 m²) je velmi světlý díky rohové dispozici a čtyřem velkým oknům (arkýří, francouzkému oknu a dvěma oknům kuchyňí), situovaným do dvou světových stran.

Kuchyň má barový pult a je plně vybavená k běžnému užívání (mýčka nádobí, digestoř,sklokeramický sporák, elektrická trouba).

Dvá oddělené pokoje jsou směrované na východ do vnitrobloku a poskytují dostatek soukromí.

Balkon (3 m²) v ložnicí (13,3 m²) je vhodný pro odpočinek a francouzské okno pokoj ještě více prosvětlí.

Ve velkoryse řešené rohové chodbě s komorou (2,5 m²) je dostatek prostoru na na velké skříně. Komora v bytě je vhodná na skládování. Je v ní umíštěn plynový kotel se zásobníkem na vodu.

Moderní koupelna s vanou má místo na pračku a sušíčku. WC je samostatné.

Podlahy v bytě jsou plouvoucí s obyvacím pokojí a dubové v ložnicí a pracovně.

Byt byl rekonstruován v letech 2020/2021.

Topení je plynové se samostatným plynovým kotlem a termoregulatorem.

Byt se nachází v 1. patře z 4 cihlového domu postaveného v roce 2011.

V domě je společná uzamykatelná kočarkárně pro 8 bytů a dájí se v ní bezpečně odkladat kočarky,kola i lyže.

Vedle domu je rozlehlé dětské hříště.

Lokalita

Vinoř - místo, kde se spojuje příroda a město.

Obec Vinoř se nachází mezi Vinořském parkem s pětistupňovou kaskádou rybníků, kterou protéká Vinořský potok, a Ctěnickým hájem se zameckým areálem kam můžete výrazit na procházky.

Historickou dominantou je místní kostel, zasvěcený Povýšení sv. Kříže, který v letech 1727 – 1728 byl přestavěn do nynější barokní podoby.

Výborná dopravní dostupnost

Vinoř je část Prahy a patří do integrovaného systému městské hromadné dopravy. Autobusem dojedete na stanici metra Letňany za patnáct minut, na stanici metra Rajská zahrada za dvacét minut. Přímé spojení vlakem ze Satalicích do centra Prahy trvá půlhodiny.

Školy i zdravotní služby

Ve Vinoři je mateřská škola a moderní základní škola. V poliklinice najdete standartní lekářské ordinace: pro dětí a dospelé, stomatologickou, neurologickou a další .

Obchody a služby

Kromě řady menších obchodů zde je diskontní samoobsluha, prodejna řetězce Billa s DM drogerií a dalšími obchody. Naleznete ji na konci Vinoře přímo na ul. Mladoboleslavská.

Sportovní i kulturní aktivity v celém okolí

Mílovníkům sportu Vinoř nabízí nespočet možností sportovního vyžití, především můžete využít nabídek pohybových aktivit v Sokolovně - Vinoř, pod níž patří i fotbalové a tenisové hřiště, fotbolový klub, sportovní kroužky.

V budoucnu přibude i rozlehlé golfové hřiště.

Kdo upřednostňuje volné aktivity může využít 2 workoutová hřiště a především nespočet lesních a polních cest v krásném prostředí pro běh, procházky a pohyb jako takový.

Tento byt je ideálním domovem pro náročné páry i rodiny a s dětmí, kteří hledají klidnou lokalitu s dobrým spojením do centra Prahy.

English

Are you looking for a modern 3 + kk apartment in Prague in a quiet location with good transport accessibility, with your own parking and a balcony?

I present to you a bright 3+kk apartment after reconstruction in Prague 9 – Vinoř, ul Velkoosecká 773/7.

Two parking spaces belong to the apartment - one is in the underground garage and the other is on the street in front of the house.

The apartment is located on the 1st floor of a 4 brick building built in 2011.

The elegant, spacious living room with a kitchenette (29.6 m²) is very bright thanks to the corner layout and four large windows (bay window, French window and two kitchen windows), situated in two directions.

The kitchen has a bar counter and is fully equipped for everyday use (dishwasher, hood, glass ceramic stove, electric oven).

Two separate rooms face east into the courtyard and provide plenty of privacy.

The balcony (3 m²) in the bedroom (13.3 m²) is suitable for relaxation, and the French window illuminates the room even more.

There is enough space for large wardrobes in the generously designed corner hallway with a storage room (2.5 m²). The chamber in the apartment is suitable for storage. It houses a gas boiler with a water tank.

The modern bathroom with bathtub has space for a washing machine and dryer. The toilet is separate.

The floors in the apartment are floating in the living room and oak in the bedroom and study.

The apartment was renovated in 2020/2021.

The heating is gas with a separate gas boiler and thermoregulator.

There is a shared lockable pram shed for 8 apartments in the building, where prams, bikes and skis can be safely stored.

There is a large children's playground next to the house.

Location

Vinoř - a place where nature and the city come together. The village of Vinoř is located between the Vinořské park with a five-level cascade of ponds, through which the Vinořský stream flows, and the Ctěnicky grove with the castle area, where you can take a walk.

Excellent transport accessibility

Vinoř is part of Prague and belongs to the integrated urban public transport system. You can reach Letňany metro station in 20 minutes by bus, and Rajská zahrada metro station in 15 minutes. A direct train connection from Satalice to the center of Prague takes half an hour.

Schools and health services

There is a kindergarten and a modern elementary school in Vinoř. In the polyclinic you will find standard medical offices: for children and adults, dental, neurological and others.

Shops and services

In addition to a number of smaller shops, there is a discount store, a Billa store with a DM drugstore and other shops. You can find it at the end of Vinoř, directly on Mladoboleslavská Street.

Sports and cultural activities in the whole area

For sports lovers, Vinoř offers countless opportunities for sports, above all, you can take advantage of the range of physical activities in Sokolovna - Vinoř, which also includes football and tennis fields, a football club, and sports clubs. A large golf course will be added in the future.

Those who prefer free activities can use 2 workout fields and, above all, countless forest and field paths in a beautiful environment for running and walking.

The apartment is an ideal home for demanding couples and families with children who are looking for a quiet location with good connections to the center.

План:NA PRODEJ  Byt 3+kk s balkonem a 2 x parkovacím místy, Praha 9 - VinořПлан:NA PRODEJ  Byt 3+kk s balkonem a 2 x parkovacím místy, Praha 9 - Vinoř
3D-vizualizace
3d
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT