Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

NA PRODEJ : Rodinný dům na 2 bytové jednotky, Měšice, Praha - východ

Měšice, Praha - východ
136 m2
9 900 000 Kč
RD Měšice, Praha – východ, ul. Olšová 474

zastavená plocha 136 m2, užitná plocha 126 m2, pozemek 464 m2.

Jsme 15 min. autobsem od metra Letňany, 35 min vlakem do centra Prahy.

Tento jednopodlažní rodinný dům v Měšicích je opravdovým pokladem, protože nabízí to, co jiné nemovitosti nemají :

Dva úplně samostatné byty s 4+kk (81,3 m²) a 2+kk (44,7 m²), každý s vlastním vchodem a částí zahrady.

A to za cenu 9 900 000 Kč ! nebolí 78 500 Kč/m2.

Tento jednopodlažní rodinný dům je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti Prahy s možností využití dvou samostatných bytů.

Hlavní výhody této nemovitosti:

• Dva byty za nizkoutržní cenu : Koupíte dům a získáte dvě plnohodnotné bytové jednotky za cenu nižší než kdyby jste je kupovalí byty samostatně.

• Investiční potenciál ke snížení hypotéky : jeden byt můžete jednoduše pronajímat a tím snižovat své náklady na hypotéku.

• Pro dvougenerační rodinu: Tato nemovitost je ideální pro dvougenerační rodinu. Každá generace může mít svůj vlastní prostor a zároveň zůstat blízko.

• Příležitost pro investory: můžete pronájmat dva byty s ročním výnosem 4,5% – 5%

• Klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností: Měšice jsou známé svým klidem a krásnou okolní přírodou. Přesto jste jen kousek od Prahy s dobrou dopravní dostupností do metra, na dálnicí nebo vlakem do centra Prahy.

Lokalita :

Obec Měšice leží ve Středočeském kraji, na severovýchod od Prahy s výbornou dopravní dostupností : autem 5 minut jízdy do nájezdu na dálnici D8, příměstským vlakem 35 minut na Hlavní či Masarykovo nádraží, autobusem PID 15 minut nebo autem 10 minut ke stanici metra a OC Letnány.

Zastavka autobusu se nachází 200 m od domu, nádraží 5 minut chůzi.

V obci je dobrá občanská vybavenost - pošta, Czech Point, obchody s potravinami a smíšeným zbožím, mateřská škola, hřiště, sportoviště a centrum volného času.

Pro milovníky procházek v přírodě je k mání nádherný zámecký park.

Sportovce jístě ocení cyklostezku kolem Labe, která vede z Kostelce do Brandýsa.

План:NA PRODEJ : Rodinný dům na 2 bytové jednotky, Měšice, Praha - východПлан:NA PRODEJ : Rodinný dům na 2 bytové jednotky, Měšice, Praha - východПлан:NA PRODEJ : Rodinný dům na 2 bytové jednotky, Měšice, Praha - východПлан:NA PRODEJ : Rodinný dům na 2 bytové jednotky, Měšice, Praha - východ
3D-vizualizace
3d
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT