Investice do nemovitostí: sázka na jistotu v nejistých časech

Aktuality z realitního trhu
Investice do nemovitostí: sázka na jistotu v nejistých časech
Investice do nemovitostí: sázka na jistotu v nejistých časech
08.09.2021
Odebírejte nové články
Aktuální situace na trhu realit

Ceny bytů, domů i pozemků prudce rostou a výběr nemovitostí určených k prodeji se naopak zmenšuje. Kupci se o zajímavé nabídky doslova perou i přesto, že hypotéky přestávají být výhodné jako dříve a jejich úrokové sazby se zvyšují. Čím to je?

Koupě nemovitosti jako bezpečné uložení peněz

Rostoucí zájem o pořízení nemovitostí nemá na svědomí jen touha lidí získat vlastní bydlení. Poptávku zvyšují zejména investoři, kteří koupi realit vnímají jako velmi výhodný, ale také bezpečný způsob uložení a zhodnocení volných prostředků.
Ceny nemovitostí v čase stoupají a jejich majitelé mohou navíc vydělávat nemalé částky na pronájmu, který se také rok od roku zdražuje. Peníze uložené v bance budou naopak kvůli rostoucí inflaci svou hodnotu ztrácet. Investice do nákupu realit se tak rozhodně vyplatí a investoři si to velmi dobře uvědomují.

Zdroj:Hospodařské noviny
Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.

Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×