realitní makléřka pro Prahu a Mladou Boleslav

Ceny elektřiny a plynu Čechy donutily zajímat se o energetické štítky

Dosud zbytečný údaj - PENG

Ceny elektřiny a plynu Čechy donutily zajímat se o energetické štítky.

Skokový růst energií výrazně ovlivňuje i realitní trh. Zájemce o nové bydlení začalo děsit, že budou muset s dodavateli elektřiny či plynu podepsat novou smlouvu za stávajících podmínek. Náklady na provoz domácnosti jim mohou vyskočit o 30 až 60 procent, tedy až o tisíce korun měsíčně.

Jednou z cest, jak se tomuto problému vyhnout, je volit bydlení s nižší spotřebou energií, a tedy i menšími riziky vysokých účtů.

Zdroj: lidovky.cz

Znáte energetickou náročnost své nemovitosti?

Ceny elektřiny a plynu Čechy donutily zajímat se o energetické štítky
Jak ovlivňuje věk žádost o hypotéku
07.08.2022
Odebírejte nové články
Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT