Recenze mých klientů

S Tatianou spolupracujeme již mnoho let a jsme vždy spokojeni s kvalitou její práce - rychlostí a přesností výběru nemovitosti podle daných parametrů.

PhDr. Alexander Deineka, vedoucí oddělení optiky, ANCHR

Spolupráce s profesionálem se vždy vyplatí a Tatiana je v oboru realit zkušený expert. Po celou dobu jsem pobýval v zahraničí, takže celý projekt realizovala bez mé fyzické přítomnosti pouze na základě plné moci. Jsem spokojen i s finančním výsledkem. Tatianu mohu doporučit jako zkušeného investora, který ví, jak najít vhodný objekt a určit jeho investiční potenciál, a také jako realitní makléřku, která umí tento potenciál realizovat.

Igor B.

Tatiana nám pomohla v obtížné situaci a přišla s nestandardním a podle našeho názoru nereálným řešením. Váhali jsme, jestli se aukce účastnit. Ale Tatiana nám vše podrobně vysvětlila a naše pochyby rozptýlila. Výsledek předčil všechna naše očekávání! Koupili jsme vynikající byt v nové budově, v klidné oblasti a také s parkováním, což jsme původně ani neřešili. Navíc nám pomohla i s převodem elektřiny. My jsme na Tatianu dostali doporučení od známých a moc rádi ho předáme dál, protože nám neskutečně pomohla

Tatyana a Aleksandr Churpitoví

Dlouhodobě hledáme malé byty v Praze na pronájem. Neuvažovali jsme o možnostech nebytových prostor, ale zaujala nás cena a potenciál prostoru, jak byl popsaný v inzerátu. Můj manžel pracuje pro stavební společnost, takže nás potřeba oprav neděsila. Děkujeme Tatianě za netradiční investiční pohled, pomoc s realizací projektu a následným pronájmem všech 4 bytů.

Andrea a Jan Bilkovi

Chci Tatianě poděkovat. Díky jejím zkušenostem a servisu jsme celý prodej zvládli dost rychle a se ziskem pro obě strany.

Jan Štepánek– majitel nemovitosti

Tatiana nám neskutečně pomohla. Nevěřili jsme, že by hrad šlo prodat. Jí navržené řešení nejen urychlilo prodej nemovitostí, ale také nám umožnilo prodat ji o 30 % dráž, než jsme čekali. Chceme jí poděkovat nejen za profesionální přístup, ale i lidskost, s jakou k práci přistupuje.

Rodina Maškovů

S Tatianou spolupracuji už několik let a jsem jí vděčný, že mi našla objekt, který mě zajímá. Navíc s projektem a stavebním povolením, které mi umožnilo zahájit stavbu hned po jeho zakoupení. Našla také kupce pro všechny 4 domy. Mohl jsem se tedy věnovat jen výstavbě a nemusel se zabývat realitními úkoly.

Ing. Jan Kučera– developer

Chtěl bych poděkovat Tatianě za profesionální přístup k prodeji mé nemovitosti, konkrétně za to, že viděla její potenciál a navrhla vypracování projektu. Moje nemovitost tak vzbudila zájem developera, kterého mi také našla. Ve výsledku jsem dům prodal za víc, než jsem čekal.

Martin Žemla– majitel nemovitosti

Chcete stejný výsledek?
Zjistěte zdarma tržní cenu vaší nemovitosti
Znát předem skutečnou tržní hodnotu vašeho majetku je pro jeho úspěšný prodej zásadní. Napište mi a já vám ráda připravím bezplatný odhad. Nepřicházejte zbytečně o peníze a vážné zájemce. Vyplňte jednoduchý formulář a během pár dní budete mít odpověď.
Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji a koupi nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.

Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×