Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá Boleslav

Exkluzivně nabízím velmi zajímavý objekt bývalé školy v obci Zamachy, okres Mlada Boleslav. Budova není v památkově chráněném území.

obec Zamachy, okres Mladá Boleslav
397 m2
4 200 000 Kč
Budova se nachází na rovinatém pozemku o velikosti 2 269 m2. Přízemí budovy má plochu 396,2m2. Stejně velká plocha je v podkroví, kde se dá vybudovat prostorné druhé patro.
Škola byla postavena koncem 19. století ve stylu secese. Jedná se o částečně podsklepenou, velkou, volně stojící cihlovou budovu.
Objekt je napojen na dálkový vodovod a elektřinu, k zachycování odpadních vod se používá žumpa cca 20 let stará.

Budova s velkými okny je ve stavu před rekonstrukcí a děli se na dvě části se samostatnými vstupy. K odpočinku se nabízí velká terasa se vstupem do zelené zahrady se vzrostlými stromy.

Jedním vstupem se dostaneme do části budovy, která byla dříve využívána k bydlení personálu školy. Druha část se samostatným vchodem sloužila přímo pro školu.

Součástí pozemku je menší cihlová stavba se zastavěnou plochou 70 m2 (není zapsána v katastru nemovitostí).

V případě zajmu přestavby objektu na farmu je možné pronajmout od obce sousední pozemky.

Objekt se prodává jako víceúčelový, nabízí se k využití pro bydleni, hotel, případně pro využití ke komerčním účelům nebo provozováni farmy.
План:PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá BoleslavПлан:PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá BoleslavПлан:PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá BoleslavПлан:PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá BoleslavПлан:PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá BoleslavПлан:PRODÁNO Objekt bývalé školy v obcí Zamachy, okres Mladá Boleslav
VIDEO droném objéktu bývalé školy
video
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT