Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

PRODÁNO Bývalá zemědělská stavba,okres Mladá Boleslav

Exkluzivní prodej bývalé cihlové zemědělské stavby se zastavenou plochou 931,7 m2, výškou 11 m se nachází v obci Velké Všelisy, ve vzdálenosti 21 km od Mladé Boleslavi. Budova není v památkově chráněném území.

obec Velké Všelisy, okres Mladá Boleslav
931,7 m2
2 800 000 Kč
Exkluzivní prodej bývalé cihlové zemědělské stavby se zastavenou plochou 931,7 m2, výškou 11 m se nachází v obci Velké Všelisy, ve vzdálenosti 21 km od Mladé Boleslavi. Budova není v památkově chráněném území. Objekt je situován na okraji obce s obecní příjezdovou cestou. Dle platného územního plánu obce je objekt vhodný k přestavbě na bydlení, ubytování nebo pro dům seniorů.
План:PRODÁNO  Bývalá  zemědělská stavba,okres Mladá Boleslav План:PRODÁNO  Bývalá  zemědělská stavba,okres Mladá Boleslav
VIDEO dronem
video
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT