Realitní makléřka pro Prahu a Mladoboleslavsko.Zdarma ocením nemovitost a prodám jí za nejvyšší cenu

PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - Strašnice

Exkluzívně nabízím ke koupi ateliér 1+kk o výměře 31,7 m2 v lokalitě Praha 10 - Strašnice

Фото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceФото: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - Strašnice
Praha 10 - Strašnice, ul. Vykáňská
32 m2
3 420 000 Kč

Hledáte investiční nebo malý vlastní byt ?

Exkluzivně nabízím k prodeji jednotku 1+kk – atelier - o podlahové ploše 32 m2 v lokalitě Prahy 10 - Strašice, ulice Vykáňská.

Jednotka je uspořádana jako byt a doposud byla užívána k přechodnému bydlení. Nebytový prostor také je vhodný jako sídlo firmy, kancelář, provozovna, ordinace a podobně.

Jednotka v osobním vlastnictví se nachází ve sníženém přízemí cihlového 4patrového činžovního domu z 40 let minulého století s vlastní zahradou v klidném prostředí Prahy 10 s velmi dobrou dostupností do centra Prahy s parkováním na modré zoně u domu.

Protože dům stojí ve svahu z jedné strany okno jednotky je ve sníženém přízemí s orientaci na jihovýchod do klidného uzavíratelného vnitrobloku se zahradu, která je ve společném vlastnictví vlastníků jednotek. Oknem je možné do vnitrobloku vstoupit a využívat posezení před oknem. S druhé strány jednotka je v suterénu a má dvě malá okna – jedno z obývací místnosti a druhé z kuchyní.

Před 7 lety dům prošel kompletní rekonstrukcí, v budoucnosti bez nutnosti oprav a investicí. Zateplení fasády snížilo náklady na vytapení o 30% ročně. Kvůlí nízkému fondu oprav měsíční poplátky SVJ jsou jen 2 027 Kč.

Jednotka je tvořena vstupní předsíní a halou kde je umístěna malá pracovna. Dále se vstupuje do hlavní místnosti která má tvar čtverce.Kuchyň je oddělená od obývací místností příčkou a má okno. Koupelna má sprchový kout, umyvadlo připojení a pro pračku. WC je samostatně.

Jednotka před rokem prošla rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. V kuchyni je nova kuchynská linka. Na podlahách dlažba v předsíní, kuchyní a koupelně a plovoucí podlaha v obývaku, topení je plynové WAW. Ohřev teplé vody je bojlerem na tarif nočního proudu.

V bezprostředním okolí je kompletní vybavenost, stanice tramvaje je u domu, cca 3-5 min stanice metra Strašnická a Skalka a parkování převážně na modrých zónách. Financování nemovitosti lze řešit i úvěrem. Nebytový prostor je vhodný i jako investice - k pronájmu.

План: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceПлан: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - StrašniceПлан: PRODÁNO Ateliér 1 + kk, Praha 10 - Strašnice
3D-vizualizace
3d
Ptejte se na cokoli. Odpovím vám

Stisknutím tlačítka "Zeptat se Tatiany", souhlasíte se zpracováním osobní data

* Ozvu se vám zpět do 24 hodin

Odebírejte nové články
z mého blogu!

Pravidelně pro vás připravuji aktuality ze světa realit a články o všem, co by vás mohlo o prodeji, koupi a investování do nemovitostí zajímat. V mém blogu zároveň najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy mých klientů.Stisknutím tlačítka "Odebírat články", souhlasíte se zpracováním osobní data

×

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT